Strony internetowe

Kompleksowa obsługa w zakresie wdrażania stron internetowych. Począwszy od rejestracji domeny przez projekt witryny, wgranie jej na serwer oraz konfigurację skrzynek mailowych.

Wszystkie wykonywane witryny posiadają System CMS do samodzielnej zmiany treści przez klienta.

Hosting

Serwery wirtualne w naszej ofercie to samodzielnie zarządzane platformy hostingowe o wysokich parametrach. Elastyczny i przyjazny system administracji, pozwala na komfortowe zarządzanie kontem bez specjalnych umiejętności informatycznych.

bez gwiazdek w umowach i ukrytych kosztów
stabilna technologia Direct Admin
rzetelna i sprawna pomoc techniczna

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych to zabieg, dzięki któremu Twój serwis ma się znaleźć na jak najwyższym miejscu w wynikach wyszukiwania Google. Wykorzystaj potęgę tej usługi.

Opieka nad stroną internetową

Opieka nad stroną WWW

Usługa opieki nad stroną WWW skierowana jest do firm posiadających już serwis WWW, oraz potrzebujących profesjonalnej nad nim opieki i zawiera:

 • Wprowadzanie do strony treści, zdjęć itp.
 • Dodawanie nowych oraz modyfikowanie istniejących podstron.
 • Wykonywanie bannerów flash i grafik potrzebnych do akcji promocyjnych.
   

Identyfikacja wizualna w internecie

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna w internecie to nie tylko logo, choć znak ten jest niewątpliwie jej podstawowym elementem. To również projekt newslettera, szablonu aukcji itd.

 

Bardzo duże znaczenie odgrywa tutaj również kolorystyka, która przede wszystkim powinna być konsekwentna i silnie utożsamiana z daną marką.

Strony internetowe

/

System CMS


CMS (Content Management System) to klasa systemów umożliwiających zarządzanie treścią/zawartością serwisu internetowego. Systemy tej klasy pozwalają na aktualizowanie i modyfikowanie stron internetowch pracownikom firmy, nie posiadającym wiedzy z zakresu HTML. Redaktorzy serwisu mogą błyskawicznie zmieniać jego zawartość niezależnie od miejsca w którym przebywają - do pracy wystarczy jedynie przeglądarka internetowa.

Systemy CMS pozwalają skrócić czas aktualizacji serwisu, wyeliminować zewnętrznych wykonawców, a przez to obniżyć koszty obsługi serwisu. Ułatwiają rozbudowę systemu, np.: tworzenie nowych wersji językowych, dodawanie kolejnych elementów, itp.

Netidea CMS to jeden z najlepszych systemów CMS dostępnych na rynku.

Zalety naszego systemu:

  • struktura CMSa  pozwalająca na dopasowanie systemu do indywidualnych potrzebkażdego klienta
  • szeroka funkcjonalność umożliwiająca bezpłatną i szybką rozbudowę serwisu
  • kompatybilność z różnymi typami przeglądarek(Firefox, IE, Opera)
  • intuicyjna obsługa na etapie tworzenia struktury i projektowania serwisu

Netidea CMS jest często wybierany przez klientów o czym świadczy szereg wdrożeń i pozytywne opinie dotyczące korzystania z niego.

 Długoletnie doświadczenie, ponad 150 wdrożeń Systemu CMS oraz zrozumienie różnorodnychych potrzeb klientów zaowocowało stworzeniem 5 wersji aplikacji, które pasują do wszystkich typów serwisów www, zarówno tych prostych, jak i bardziej złożonych. Przekonaj się, który z nich najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

System zarządzania treścią (CMS) jest aplikacją internetową umożliwiającą łatwe i szybkie utworzenie strony internetowej i późniejszą jej administrację. Dzięki niemu możesz sam rozbudowywać swoją witrynę, zmieniać jej wygląd i treści podstron. Aplikacja CMS w znaczny sposób ułatwia pracę i sprawia, że staje się ona bardziej efektywna. Taki system da Ci możliwość zarządzania treścią, grafiką i układem strony, znacznie ułatwi kontakt z Klientami i odbiorcami. Wykonujemy Systemy CMS w oparciu o autorskie oprogramowanie.

TAGI: system CMS Gdańsk, CMS Gdańsk, Gdynia, Tczew, Starogard gdański, Pruszcz gdański, trójmiasto,

 


Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ciągłe poszukiwanie doskonalszych rozwiązań zapewnia naszym Klientom fachową obsługę. FUH Netidea istnieje od początku 2002 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem aplikacji internetowych, począwszy od stron firmowych, poprzez rozbudowane portale internetowe, aplikacje e-commerce i serwisy intranetowe. Unsere partner Fenster aus Polen Preise. Nasze działania koncentrują się wokół zaspokajania potrzeb podmiotów gospodarczych i instytucji w zakresie kompleksowej obsługi reklamowej oraz świadczenia usług internetowych. Oferta kompleksowej obsługi firm ma na celu zapewnienie Klientom wysokiej jakości usług i produktów w krótkim czasie przy możliwie najniższych kosztach. Odpowiedzialność jaką ponosimy na każdym etapie realizacji zlecenia jest gwarancją zadowolenia naszych Klientów.
wykonanie: Netidea.pl