Strony internetowe

Kompleksowa obsługa w zakresie wdrażania stron internetowych. Począwszy od rejestracji domeny przez projekt witryny, wgranie jej na serwer oraz konfigurację skrzynek mailowych.

Wszystkie wykonywane witryny posiadają System CMS do samodzielnej zmiany treści przez klienta.

Hosting

Serwery wirtualne w naszej ofercie to samodzielnie zarządzane platformy hostingowe o wysokich parametrach. Elastyczny i przyjazny system administracji, pozwala na komfortowe zarządzanie kontem bez specjalnych umiejętności informatycznych.

bez gwiazdek w umowach i ukrytych kosztów
stabilna technologia Direct Admin
rzetelna i sprawna pomoc techniczna

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych to zabieg, dzięki któremu Twój serwis ma się znaleźć na jak najwyższym miejscu w wynikach wyszukiwania Google. Wykorzystaj potęgę tej usługi.

Opieka nad stroną internetową

Opieka nad stroną WWW

Usługa opieki nad stroną WWW skierowana jest do firm posiadających już serwis WWW, oraz potrzebujących profesjonalnej nad nim opieki i zawiera:

  • Wprowadzanie do strony treści, zdjęć itp.
  • Dodawanie nowych oraz modyfikowanie istniejących podstron.
  • Wykonywanie bannerów flash i grafik potrzebnych do akcji promocyjnych.
     

Identyfikacja wizualna w internecie

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna w internecie to nie tylko logo, choć znak ten jest niewątpliwie jej podstawowym elementem. To również projekt newslettera, szablonu aukcji itd.

 

Bardzo duże znaczenie odgrywa tutaj również kolorystyka, która przede wszystkim powinna być konsekwentna i silnie utożsamiana z daną marką.

Strony internetowe


Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia stron internetowych. Oferujemy:

Strony internetowe | Sklepy internetowe | Systemy CMS

» Projektowanie i Tworzenie stron WWW
» Projektowanie, tworzenie serwisów korporacyjnych
» Fora internetowe - Projektowanie, tworzenie modyfikacje
» Poprawa jakości serwisów WWW
» Tworzenie zaawansowanych systemów bazodanowych
» Projektowanie logotypów i elementów identyfikacji wizualnej.
» Produkcja banerów reklamowych do wykorzystania w Sieci.
» Aktualizacja, opieka i serwis nad istniejącymi serwisami WWW.

Etapy projektowania strony www, jak to się odbywa?

 
1.
Rozmowa wstępna.
Ustalamy jak ma wyglądać według Państwa witryna i do kogo ma być adresowana, ustalamy wstępny schemat strony.
 
2.
Wstępny projekt.
Przygotujemy dla Państwa odpowiedni projekt graficzny, oraz strukturę i stylistyki strony.
 
3.
Akceptacja.
Zatwierdzenie przez Klienta wyglądu strony.
 
4.
Wykonanie.
Po wszystkich uzgodnieniach w określonym czasie wykonujemy dla Państwa witrynę według ustalonych wcześniej założeń.
 
5.
Uruchomienie.
Publikujemy dla Państwa stronę www w internecie, rejestrujemy w systemach wyszukiwawczych.
 

 

Co obejmuje projektowanie stron internetowych?

 doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań do potrzeb Klienta (między innymi pomoc w wyborze i zakupie domen oraz usług hostingowych)
 projekt graficzny strony internetowej
 odpowiednie przygotowanie materiałów dostarczonych przez Klienta pod kątem ich publikacji w internecie oraz zamieszczenie na stronie internetowej (także tłumaczenia)
 administrowanie stroną internetową Klienta (aktualizowanie danych na stronie)
 opracowywanie indywidualnych rozwiązań dla potrzeb Klienta (między innymi aplikacji php, prezentacji multimedialnych flash) 

Strony internetowe Gdańsk

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu stron internetowych w Gdańsku. Niska cena wykonania / aktualizacji stron internetowych www, Strony internetowe dla firm, tanie strony www, indywidualne ceny stron www. Cena zrobienia strony internetowej do negocjacji, opieka nad stroną, Budowa stron internetowych w całej Polsce i za granicą, zakładanie strony internetowej to klucz do sukcesu. Nasze strony internetowe z Gdańska cieszą się coraz większa popularnością. Obszar naszego działanie to cała Polska a w szczególności Gdańsk, Sopot, Gdynia, Tczew, Warszawa, Kraków i Poznań. Ecommerce oraz firmy  w Gdańsku rozwijają się bardzo dynamicznie o czym świadczy coraz większa oglądalność ich stron.

Ebiznes internetowy w Gdańsku umożliwia kontakty firmom z nowymi kontrahentami. Konkurencyjność takich stron jest coraz lepsza co przekłada się na zwiękoszone obroty.

 


Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ciągłe poszukiwanie doskonalszych rozwiązań zapewnia naszym Klientom fachową obsługę. FUH Netidea istnieje od początku 2002 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem aplikacji internetowych, począwszy od stron firmowych, poprzez rozbudowane portale internetowe, aplikacje e-commerce i serwisy intranetowe. Unsere partner Fenster aus Polen Preise. Nasze działania koncentrują się wokół zaspokajania potrzeb podmiotów gospodarczych i instytucji w zakresie kompleksowej obsługi reklamowej oraz świadczenia usług internetowych. Oferta kompleksowej obsługi firm ma na celu zapewnienie Klientom wysokiej jakości usług i produktów w krótkim czasie przy możliwie najniższych kosztach. Odpowiedzialność jaką ponosimy na każdym etapie realizacji zlecenia jest gwarancją zadowolenia naszych Klientów.
wykonanie: Netidea.pl