Strony internetowe

Kompleksowa obsługa w zakresie wdrażania stron internetowych. Począwszy od rejestracji domeny przez projekt witryny, wgranie jej na serwer oraz konfigurację skrzynek mailowych.

Wszystkie wykonywane witryny posiadają System CMS do samodzielnej zmiany treści przez klienta.

Hosting

Serwery wirtualne w naszej ofercie to samodzielnie zarządzane platformy hostingowe o wysokich parametrach. Elastyczny i przyjazny system administracji, pozwala na komfortowe zarządzanie kontem bez specjalnych umiejętności informatycznych.

bez gwiazdek w umowach i ukrytych kosztów
stabilna technologia Direct Admin
rzetelna i sprawna pomoc techniczna

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych to zabieg, dzięki któremu Twój serwis ma się znaleźć na jak najwyższym miejscu w wynikach wyszukiwania Google. Wykorzystaj potęgę tej usługi.

Opieka nad stroną internetową

Opieka nad stroną WWW

Usługa opieki nad stroną WWW skierowana jest do firm posiadających już serwis WWW, oraz potrzebujących profesjonalnej nad nim opieki i zawiera:

  • Wprowadzanie do strony treści, zdjęć itp.
  • Dodawanie nowych oraz modyfikowanie istniejących podstron.
  • Wykonywanie bannerów flash i grafik potrzebnych do akcji promocyjnych.
     

Identyfikacja wizualna w internecie

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna w internecie to nie tylko logo, choć znak ten jest niewątpliwie jej podstawowym elementem. To również projekt newslettera, szablonu aukcji itd.

 

Bardzo duże znaczenie odgrywa tutaj również kolorystyka, która przede wszystkim powinna być konsekwentna i silnie utożsamiana z daną marką.


Pragniemy wychodzić naszym Klientom naprzeciw i traktujemy wykonywany projekt indywidualnie. Każdy Klient ma określone wymagania i oczekiwania i dlatego kosztorys jest sporządzany odrębnie dla każdego projektu strony www lub projektu graficznego

Do wyceny każdej strony podchodzimy indywidualnie po rozmowie telefonicznej lub przesłaniu wytycznych do strony mailowo.

Nasze strony internetowe nie mają sztywnych cen ponieważ są one zależne od  ich funkcjonalności. Inny będzie cennik dla stron wizytówek, a inny dla sklepów internetowych czy portali.

Do każdej strony internetowej otrzymują Państwo oryginalny design graficzny stworzony pod daną branżę, logo i kolorystykę firmową. Nie wykorzystujemy gotowych szablonów stron, nasze strony tworzymy ręcznie i zgodnie ze standardami html.

Staramy się być konkurencyjni pod względem ceny strony i jakości. Jesteśmy przekonani, że spełniamy ten warunek, dzięki któremu nasi klienci są zadowoleni, a strony są tworzone w najwyższej jakości, ponieważ każda strona to nasze portfolio.TAGI: cennik, tanie strony internetowe Gdańsk , strony www Gdynia, Tczew, Starogard gdański, Pruszcz gdański. Oferujemy profesjonalne projektowanie i tworzenie stron www.


Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ciągłe poszukiwanie doskonalszych rozwiązań zapewnia naszym Klientom fachową obsługę. FUH Netidea istnieje od początku 2002 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem aplikacji internetowych, począwszy od stron firmowych, poprzez rozbudowane portale internetowe, aplikacje e-commerce i serwisy intranetowe. Nasze działania koncentrują się wokół zaspokajania potrzeb podmiotów gospodarczych i instytucji w zakresie kompleksowej obsługi reklamowej oraz świadczenia usług internetowych. Oferta kompleksowej obsługi firm ma na celu zapewnienie Klientom wysokiej jakości usług i produktów w krótkim czasie przy możliwie najniższych kosztach. Odpowiedzialność jaką ponosimy na każdym etapie realizacji zlecenia jest gwarancją zadowolenia naszych Klientów.
wykonanie: Netidea.pl
Start | Mapa strony | | Użytkownicy online: 14 | Google+ Pozycjonowanie Gdańsk