Strony internetowe

Kompleksowa obsługa w zakresie wdrażania stron internetowych. Począwszy od rejestracji domeny przez projekt witryny, wgranie jej na serwer oraz konfigurację skrzynek mailowych.

Wszystkie wykonywane witryny posiadają System CMS do samodzielnej zmiany treści przez klienta.

Hosting

Serwery wirtualne w naszej ofercie to samodzielnie zarządzane platformy hostingowe o wysokich parametrach. Elastyczny i przyjazny system administracji, pozwala na komfortowe zarządzanie kontem bez specjalnych umiejętności informatycznych.

bez gwiazdek w umowach i ukrytych kosztów
stabilna technologia Direct Admin
rzetelna i sprawna pomoc techniczna

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych to zabieg, dzięki któremu Twój serwis ma się znaleźć na jak najwyższym miejscu w wynikach wyszukiwania Google. Wykorzystaj potęgę tej usługi.

Opieka nad stroną internetową

Opieka nad stroną WWW

Usługa opieki nad stroną WWW skierowana jest do firm posiadających już serwis WWW, oraz potrzebujących profesjonalnej nad nim opieki i zawiera:

  • Wprowadzanie do strony treści, zdjęć itp.
  • Dodawanie nowych oraz modyfikowanie istniejących podstron.
  • Wykonywanie bannerów flash i grafik potrzebnych do akcji promocyjnych.
     

Identyfikacja wizualna w internecie

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna w internecie to nie tylko logo, choć znak ten jest niewątpliwie jej podstawowym elementem. To również projekt newslettera, szablonu aukcji itd.

 

Bardzo duże znaczenie odgrywa tutaj również kolorystyka, która przede wszystkim powinna być konsekwentna i silnie utożsamiana z daną marką.


Prowadzić sprzedaż za pomocą naszego sklepu internetowego można na dwa sposoby:

kupując oprogramowanie   lub    dzierżawiąc oprogramowanie.

Cennik dzierżawy sklepu ( ceny netto )

Ilość towarów Miesięcznie Rocznie
do 500 towarów - 499 zł
do 1000 towarów 99 zł 599 zł
do 2000 towarów 149 zł 899 zł
powyżej 2000 towarów cena negocjowana

 

Zakup sklepu

Zakupując oprogramowanie sklepu internetowego, klient staje się jego właścicielem, można zainstalować je na jakimkolwiek innym serwerze i umieścić w nim nieograniczoną liczbę towarów. Podana poniżej cena sprzedaży sklepu jest opłatą jednorazową. Zakup sklepu jest bardziej opłacalny jeśli chcemy prowadzić sprzedaż przez dłuższy okres czasu lub wykorzystać do tego wykupiony wcześniej hosting w innej fimie.

Cena: od 1500 zł netto

Za tą cenę klient otrzymuje:
 projekt graficzny
 brak limitów w ilości towarów i kategorii
 kopię oprogramowania sklepu internetowego
 roczną gwarancję i wsparcie techniczne
 instalację sklepu na dowolnym serwerze internetowym

 Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ciągłe poszukiwanie doskonalszych rozwiązań zapewnia naszym Klientom fachową obsługę. FUH Netidea istnieje od początku 2002 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem aplikacji internetowych, począwszy od stron firmowych, poprzez rozbudowane portale internetowe, aplikacje e-commerce i serwisy intranetowe. Unsere partner Fenster aus Polen Berlin. Nasze działania koncentrują się wokół zaspokajania potrzeb podmiotów gospodarczych i instytucji w zakresie kompleksowej obsługi reklamowej oraz świadczenia usług internetowych. Oferta kompleksowej obsługi firm ma na celu zapewnienie Klientom wysokiej jakości usług i produktów w krótkim czasie przy możliwie najniższych kosztach. Odpowiedzialność jaką ponosimy na każdym etapie realizacji zlecenia jest gwarancją zadowolenia naszych Klientów.
wykonanie: Netidea.pl
Start | Mapa strony | | Użytkownicy online: 17 | Google+ Pozycjonowanie Gdańsk