Strony internetowe

Kompleksowa obsługa w zakresie wdrażania stron internetowych. Począwszy od rejestracji domeny przez projekt witryny, wgranie jej na serwer oraz konfigurację skrzynek mailowych.

Wszystkie wykonywane witryny posiadają System CMS do samodzielnej zmiany treści przez klienta.

Hosting

Serwery wirtualne w naszej ofercie to samodzielnie zarządzane platformy hostingowe o wysokich parametrach. Elastyczny i przyjazny system administracji, pozwala na komfortowe zarządzanie kontem bez specjalnych umiejętności informatycznych.

bez gwiazdek w umowach i ukrytych kosztów
stabilna technologia Direct Admin
rzetelna i sprawna pomoc techniczna

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych to zabieg, dzięki któremu Twój serwis ma się znaleźć na jak najwyższym miejscu w wynikach wyszukiwania Google. Wykorzystaj potęgę tej usługi.

Opieka nad stroną internetową

Opieka nad stroną WWW

Usługa opieki nad stroną WWW skierowana jest do firm posiadających już serwis WWW, oraz potrzebujących profesjonalnej nad nim opieki i zawiera:

  • Wprowadzanie do strony treści, zdjęć itp.
  • Dodawanie nowych oraz modyfikowanie istniejących podstron.
  • Wykonywanie bannerów flash i grafik potrzebnych do akcji promocyjnych.
     

Identyfikacja wizualna w internecie

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna w internecie to nie tylko logo, choć znak ten jest niewątpliwie jej podstawowym elementem. To również projekt newslettera, szablonu aukcji itd.

 

Bardzo duże znaczenie odgrywa tutaj również kolorystyka, która przede wszystkim powinna być konsekwentna i silnie utożsamiana z daną marką.

Sklepy internetowe

/

Pytania i odpowiedzi


Odpowiedzi na często zadawane pytania

Jakiego typu fotki można uploadowć w sklepie?
Jako fotkę towaru należy dodawać pliki w formacie jpg dowolnej wielkości. Oprogramowanie sklepu automatycznie wykona miniaturki w dwóch rozmiarach (100px x 100px oraz 220px x 220px).

Ile miejsca na dysku zajmuje oprogramowanie sklepu internetowego?
Zaraz po instalacji oprogramowanie zajmuje około 10MB.

Czy logowanie do sklepu obsługuje szyfrowanie SSL?
Tak. Właściciel sklepu może samodzielnie włączyć taką możliwość w Panelu administracyjnym.

Czy można zmienić całkowicie wygląd sklepu?
Tak. Wygląd sklepu możemy dostosować do potrzeb klienta.

W jaki sposób zarządza się sklepem?
Do zarządzania sklepem służy panel administracyjny dostępny na hasło. W tym panelu można dodawać, zmieniać, kasować towary, obsługiwać zamówienia itp.

Aby sprawdzić czy są jakieś nowe zamówienia to muszę się za każdym razem logowac do panela administracyjnego?
Nie trzeba logować się do panela administracyjnego, ponieważ po dokonaniu zamówienia jego kopia jest wysyłana do klienta kupującego towar i właściciela sklepu. Jeśli masz włączone powiadamianie o poczcie na SMS to o każdym zamówieniu będziesz informowany SMSem.

Jaka jest maksymalna liczba towarów?
Nasze oprogramowanie nie ogranicza ilości towarów. Teoretycznie może ich być nawet kilkaset tysięcy lub więcej. Testowaliśmy sklep z 5 tysiącami towarów i pracował bardzo szybko.

Czy mogę osobiście wypróbować działanie sklepu?
Tak. Pod tym adresem znajduje się ogólnodostępne demo sklepu: DEMO SKLEPU i PANELA ADMINISTRACYJNEGO.

Czy sklep posiada do edycji towarów łatwy w obsłudze edytor?
Tak. Sklep posiada edytor funkjonalnością zbliżony do programu Microsoft Word przez co dodawanie opisów fotek jest bardzo proste.Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ciągłe poszukiwanie doskonalszych rozwiązań zapewnia naszym Klientom fachową obsługę. FUH Netidea istnieje od początku 2002 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem aplikacji internetowych, począwszy od stron firmowych, poprzez rozbudowane portale internetowe, aplikacje e-commerce i serwisy intranetowe. Unsere partner Fenster aus Polen Preise. Nasze działania koncentrują się wokół zaspokajania potrzeb podmiotów gospodarczych i instytucji w zakresie kompleksowej obsługi reklamowej oraz świadczenia usług internetowych. Oferta kompleksowej obsługi firm ma na celu zapewnienie Klientom wysokiej jakości usług i produktów w krótkim czasie przy możliwie najniższych kosztach. Odpowiedzialność jaką ponosimy na każdym etapie realizacji zlecenia jest gwarancją zadowolenia naszych Klientów.
wykonanie: Netidea.pl