Strony internetowe

Kompleksowa obsługa w zakresie wdrażania stron internetowych. Począwszy od rejestracji domeny przez projekt witryny, wgranie jej na serwer oraz konfigurację skrzynek mailowych.

Wszystkie wykonywane witryny posiadają System CMS do samodzielnej zmiany treści przez klienta.

Hosting

Serwery wirtualne w naszej ofercie to samodzielnie zarządzane platformy hostingowe o wysokich parametrach. Elastyczny i przyjazny system administracji, pozwala na komfortowe zarządzanie kontem bez specjalnych umiejętności informatycznych.

bez gwiazdek w umowach i ukrytych kosztów
stabilna technologia Direct Admin
rzetelna i sprawna pomoc techniczna

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych to zabieg, dzięki któremu Twój serwis ma się znaleźć na jak najwyższym miejscu w wynikach wyszukiwania Google. Wykorzystaj potęgę tej usługi.

Opieka nad stroną internetową

Opieka nad stroną WWW

Usługa opieki nad stroną WWW skierowana jest do firm posiadających już serwis WWW, oraz potrzebujących profesjonalnej nad nim opieki i zawiera:

  • Wprowadzanie do strony treści, zdjęć itp.
  • Dodawanie nowych oraz modyfikowanie istniejących podstron.
  • Wykonywanie bannerów flash i grafik potrzebnych do akcji promocyjnych.
     

Identyfikacja wizualna w internecie

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna w internecie to nie tylko logo, choć znak ten jest niewątpliwie jej podstawowym elementem. To również projekt newslettera, szablonu aukcji itd.

 

Bardzo duże znaczenie odgrywa tutaj również kolorystyka, która przede wszystkim powinna być konsekwentna i silnie utożsamiana z daną marką.

Inne

/

Hosting

/

Co to jest hosting?


Często nasi klienci pytają:

Co to jest hosting?
Czy to jest na pewno potrzebne?
Być może hosting nie jest konieczny tak jak przedłużona gwarancja przy zakupie np odtwarzacza DVD lub telewizora?

Każda strona internetowa wymaga hostingu czyli serwera na jakim się znajduje.

Hosting jest to usługa polegająca na udostępnianiu miejsca na serwerach internetowych, zarządzanych przez dostawcę usług, w ramach wielu różnych, wykorzystywanych w internecie działalności. Nasza firma udostępnia miejsce na serwerach na strony internetowe, sklepy internetowe, zdjęcia, oraz pocztę email.

Nasza firma oferuje hosting czyli udostępnia Ci miejsce na komputerze (serwerze) w celu przechowywania tam plików Twojej strony i umożliwia łączenie się z tymi plikami przez inne komputery w Internecie.

Aby udostępniać te pliki w Internecie, potrzebne są wydajne komputery, zwane serwerami i aby zapewnić szybkie wczytywanie się stron potrzebne są łącza internetowe o dużej przepustowości.

Profesjonalny hosting oparty o profesjonalne serwery - My to oferujemy

 Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ciągłe poszukiwanie doskonalszych rozwiązań zapewnia naszym Klientom fachową obsługę. FUH Netidea istnieje od początku 2002 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem aplikacji internetowych, począwszy od stron firmowych, poprzez rozbudowane portale internetowe, aplikacje e-commerce i serwisy intranetowe. Unsere partner Fenster aus Polen Preise. Nasze działania koncentrują się wokół zaspokajania potrzeb podmiotów gospodarczych i instytucji w zakresie kompleksowej obsługi reklamowej oraz świadczenia usług internetowych. Oferta kompleksowej obsługi firm ma na celu zapewnienie Klientom wysokiej jakości usług i produktów w krótkim czasie przy możliwie najniższych kosztach. Odpowiedzialność jaką ponosimy na każdym etapie realizacji zlecenia jest gwarancją zadowolenia naszych Klientów.
wykonanie: Netidea.pl