Strony internetowe

Kompleksowa obsługa w zakresie wdrażania stron internetowych. Począwszy od rejestracji domeny przez projekt witryny, wgranie jej na serwer oraz konfigurację skrzynek mailowych.

Wszystkie wykonywane witryny posiadają System CMS do samodzielnej zmiany treści przez klienta.

Hosting

Serwery wirtualne w naszej ofercie to samodzielnie zarządzane platformy hostingowe o wysokich parametrach. Elastyczny i przyjazny system administracji, pozwala na komfortowe zarządzanie kontem bez specjalnych umiejętności informatycznych.

bez gwiazdek w umowach i ukrytych kosztów
stabilna technologia Direct Admin
rzetelna i sprawna pomoc techniczna

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych to zabieg, dzięki któremu Twój serwis ma się znaleźć na jak najwyższym miejscu w wynikach wyszukiwania Google. Wykorzystaj potęgę tej usługi.

Opieka nad stroną internetową

Opieka nad stroną WWW

Usługa opieki nad stroną WWW skierowana jest do firm posiadających już serwis WWW, oraz potrzebujących profesjonalnej nad nim opieki i zawiera:

 • Wprowadzanie do strony treści, zdjęć itp.
 • Dodawanie nowych oraz modyfikowanie istniejących podstron.
 • Wykonywanie bannerów flash i grafik potrzebnych do akcji promocyjnych.
   

Identyfikacja wizualna w internecie

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna w internecie to nie tylko logo, choć znak ten jest niewątpliwie jej podstawowym elementem. To również projekt newslettera, szablonu aukcji itd.

 

Bardzo duże znaczenie odgrywa tutaj również kolorystyka, która przede wszystkim powinna być konsekwentna i silnie utożsamiana z daną marką.

 • Nowości
 • Strona www.meble-zielinski.pl
  Wykonaliśmy nową stronę: https://www.meble-zielinski.pl   ...[Więcej]
 • Nowy serwer
  Uruchomilismy nowy serwer na który są przenoszeni wszyscy klienci. Na nowym serwerze pracuje panel administracyjny DirectAdmin w polskiej wersji językowej. ...[Więcej]

Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych oraz sklepów www. Naszym głównym rejonem działania jest Gdańsk, Gdynia, Tczew, Starogard gdański, Pruszcz gdański, Sopot, Trójmiasto. Po wykonaniu strony www naszi klienci mogą liczyć na naszą pomoc i wieloletnie doświadczenie.

Oferujemy wykonanie profesjonalnych stron internetowych: od małych stron przez rozbudowane serwisy oparte o system CMS do dużych portali. Budowanie stron internetowych zgodnie z dostarczonym przez Państwa projektem lub zaproponowanego przez nas. Strony są nieodpłatnie dodawane do najbardziej popularnych wyszukiwarek. Nasze strony internetowe robimy również w różnych językach. Oferujemy również darmową pomoc przy rejestracji domeny oraz jej póżniejszej konfiguracji. Jeżeli posiadasz już stronę, chcesz ją zmienić, dorobić do niej system CMS, wykonać nową na obecnej oprawie graficznej lub z nową również zapraszamy do współpracy. Wspólnie z klientem przedyskutujemy, która opcja będzie najlepsza.

Do każdej wykonanej strony internetowej podpinamy statystyki odwiedzin. Statystyki te, oprócz informacji o wizytach w poszczególnych dniach, miesiącach i latach, informują o kolejności otwieranych stron i czasie przebywania odwiedzającego na danej stronie co pozwala na łatwo określenie atrakcyjności poszczególnych podstron.

Pracujemy w tej branży od lat i możemy Ciebie zapewnić o tym, że właśnie w tej chwili ktoś potrzebuje Twojej pomocy. Twój potencjalny klient szuka odpowiedniej dla niego usługi lub produktu którą właśnie Twoja firma może mu dostarczyć. Daj się odnaleźć...

 

 


Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ciągłe poszukiwanie doskonalszych rozwiązań zapewnia naszym Klientom fachową obsługę. FUH Netidea istnieje od początku 2002 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem aplikacji internetowych, począwszy od stron firmowych, poprzez rozbudowane portale internetowe, aplikacje e-commerce i serwisy intranetowe. Unsere partner Fenster aus Polen Preise. Nasze działania koncentrują się wokół zaspokajania potrzeb podmiotów gospodarczych i instytucji w zakresie kompleksowej obsługi reklamowej oraz świadczenia usług internetowych. Oferta kompleksowej obsługi firm ma na celu zapewnienie Klientom wysokiej jakości usług i produktów w krótkim czasie przy możliwie najniższych kosztach. Odpowiedzialność jaką ponosimy na każdym etapie realizacji zlecenia jest gwarancją zadowolenia naszych Klientów.
wykonanie: Netidea.pl