Strony internetowe

Kompleksowa obsługa w zakresie wdrażania stron internetowych. Począwszy od rejestracji domeny przez projekt witryny, wgranie jej na serwer oraz konfigurację skrzynek mailowych.

Wszystkie wykonywane witryny posiadają System CMS do samodzielnej zmiany treści przez klienta.

Hosting

Serwery wirtualne w naszej ofercie to samodzielnie zarządzane platformy hostingowe o wysokich parametrach. Elastyczny i przyjazny system administracji, pozwala na komfortowe zarządzanie kontem bez specjalnych umiejętności informatycznych.

bez gwiazdek w umowach i ukrytych kosztów
stabilna technologia Direct Admin
rzetelna i sprawna pomoc techniczna

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych to zabieg, dzięki któremu Twój serwis ma się znaleźć na jak najwyższym miejscu w wynikach wyszukiwania Google. Wykorzystaj potęgę tej usługi.

Opieka nad stroną internetową

Opieka nad stroną WWW

Usługa opieki nad stroną WWW skierowana jest do firm posiadających już serwis WWW, oraz potrzebujących profesjonalnej nad nim opieki i zawiera:

 • Wprowadzanie do strony treści, zdjęć itp.
 • Dodawanie nowych oraz modyfikowanie istniejących podstron.
 • Wykonywanie bannerów flash i grafik potrzebnych do akcji promocyjnych.
   

Identyfikacja wizualna w internecie

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna w internecie to nie tylko logo, choć znak ten jest niewątpliwie jej podstawowym elementem. To również projekt newslettera, szablonu aukcji itd.

 

Bardzo duże znaczenie odgrywa tutaj również kolorystyka, która przede wszystkim powinna być konsekwentna i silnie utożsamiana z daną marką.

Sklepy internetowe

/

Co zyskujesz?


 • Stały rozwój: w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych platform zapewniamy możliwość indywidualnego rozwoju Twojego sklepu
 • Niezależność: wszystkie szablony HTML / CSS sklepu udostępniamy , abyś mógł sam zmieniać jego układ, wygląd i treści
 • Oszczędność: otrzymujesz więcej za niższą cenę
 • Promocję: wszystkie sklepy mają zoptymalizowany kod oraz przyjazne adresy - pozycjonowanie będzie łatwiejsze niż w przypadku konkurencyjnych sklepów
 • Gwarancja spokojnego snu: dostępność oprogramowania sklepu na średnim poziomie 99.9%
 • Kompleksowe usługi: zapewniamy komplet usług począwszy od emarketingu, obsługę graficzną aż do prac programistycznych, nie musisz zatrudniac dodatkowych fachowców
 • Doświadczoną pomoc: oferujemy bezpłatną pomoc w rozpoczęciu sprzedaży oraz wsparcie techniczne

 Coraz więcej firm decyduje się na własny sklep internetowy. Ze względu na łatwą obsługę i niższe ceny, zakupy w sklepach internetowych stają się obecnie coraz standardem. Najważniejszą korzyścią wynikającą z posiadania własnego sklepu internetowego jest możliwość dotarcia do milionów potencjalnych klientów. W niemal każdej firmie własny sklepy internetowy może stać się głównym kanałem kontaktu sklepu z klientem.


Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ciągłe poszukiwanie doskonalszych rozwiązań zapewnia naszym Klientom fachową obsługę. FUH Netidea istnieje od początku 2002 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem aplikacji internetowych, począwszy od stron firmowych, poprzez rozbudowane portale internetowe, aplikacje e-commerce i serwisy intranetowe. Unsere partner Fenster aus Polen Preise. Nasze działania koncentrują się wokół zaspokajania potrzeb podmiotów gospodarczych i instytucji w zakresie kompleksowej obsługi reklamowej oraz świadczenia usług internetowych. Oferta kompleksowej obsługi firm ma na celu zapewnienie Klientom wysokiej jakości usług i produktów w krótkim czasie przy możliwie najniższych kosztach. Odpowiedzialność jaką ponosimy na każdym etapie realizacji zlecenia jest gwarancją zadowolenia naszych Klientów.
wykonanie: Netidea.pl