Strony internetowe

Kompleksowa obsługa w zakresie wdrażania stron internetowych. Począwszy od rejestracji domeny przez projekt witryny, wgranie jej na serwer oraz konfigurację skrzynek mailowych.

Wszystkie wykonywane witryny posiadają System CMS do samodzielnej zmiany treści przez klienta.

Hosting

Serwery wirtualne w naszej ofercie to samodzielnie zarządzane platformy hostingowe o wysokich parametrach. Elastyczny i przyjazny system administracji, pozwala na komfortowe zarządzanie kontem bez specjalnych umiejętności informatycznych.

bez gwiazdek w umowach i ukrytych kosztów
stabilna technologia Direct Admin
rzetelna i sprawna pomoc techniczna

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych to zabieg, dzięki któremu Twój serwis ma się znaleźć na jak najwyższym miejscu w wynikach wyszukiwania Google. Wykorzystaj potęgę tej usługi.

Opieka nad stroną internetową

Opieka nad stroną WWW

Usługa opieki nad stroną WWW skierowana jest do firm posiadających już serwis WWW, oraz potrzebujących profesjonalnej nad nim opieki i zawiera:

  • Wprowadzanie do strony treści, zdjęć itp.
  • Dodawanie nowych oraz modyfikowanie istniejących podstron.
  • Wykonywanie bannerów flash i grafik potrzebnych do akcji promocyjnych.
     

Identyfikacja wizualna w internecie

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna w internecie to nie tylko logo, choć znak ten jest niewątpliwie jej podstawowym elementem. To również projekt newslettera, szablonu aukcji itd.

 

Bardzo duże znaczenie odgrywa tutaj również kolorystyka, która przede wszystkim powinna być konsekwentna i silnie utożsamiana z daną marką.

Strony internetowe

/

Wykonywanie stron internetowych


Strona internetowa ma przede wszystkim promować i reklamować to, co firma oferuje. Dlatego też nasze strony internetowe tworzymy tak, by były dostępne dla możliwe najszerszego grona odbiorców. Projektujemy je z uwzględnieniem osób korzystających z przeglądarek w urządzeniach mobilnych, ale również staramy się by były łatwo odnajdywane w wyszukiwarkach (np. Google). Dlatego też tworząc nasze strony internetowe testujemy je pod kątem:

  • poprawnego wyświetlania we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera itd.).
  • czytelnej treści w różnych rozdzielczościach ekranu (aktualna szerokość ekranu 990 pikseli).
  • poprawności kodu źródłowego zgodność ze standardami.
  • szybkości ładowania - grafiki są kompresowane, format JPG, PNG, GIF są dobierane w zależności od zastosowania i wyglądu materiałów graficznych.

Orientacyjny termin realizacji witryny jest podawany po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami oraz specyfikacją strony.

Cena witryny internetowej ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości projektu i czasochłonności jego wykonania. Zazwyczaj nie trwa to więcej niż 1 dzień od uzyskania od państwa pełnych informacji na temat budowy strony.Nasza firma proponuje Państwu kompleksowe wykonanie strony internetowej. Strony wykonujemy solidnie, korzystając z najnowszych technologii. Wykonane przez nas strony internetowe można edytować przy pomocy narzędzia CMS (System Zarządzania Treścią) - za jakiego pośrednictwem mogą Państwo w łatwy i przyjemny sposób zarządzać całą stroną. Żadnych dodatkowych opłat. Czas wykonania strony wynosi średnio 10-20 dni, z czego pierwsze 10 dni przeznaczone są realizację wstępnych projektów, a kolejne na poprawki, modyfikacje i uzupełnianie treści wykonanej strony.

TAGI: Strony internetowe Gdańsk, Strony www Gdańsk, Gdynia, Tczew, Starogard gdański, Pruszcz gdański.


Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ciągłe poszukiwanie doskonalszych rozwiązań zapewnia naszym Klientom fachową obsługę. FUH Netidea istnieje od początku 2002 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem aplikacji internetowych, począwszy od stron firmowych, poprzez rozbudowane portale internetowe, aplikacje e-commerce i serwisy intranetowe. Unsere partner Fenster aus Polen Preise. Nasze działania koncentrują się wokół zaspokajania potrzeb podmiotów gospodarczych i instytucji w zakresie kompleksowej obsługi reklamowej oraz świadczenia usług internetowych. Oferta kompleksowej obsługi firm ma na celu zapewnienie Klientom wysokiej jakości usług i produktów w krótkim czasie przy możliwie najniższych kosztach. Odpowiedzialność jaką ponosimy na każdym etapie realizacji zlecenia jest gwarancją zadowolenia naszych Klientów.
wykonanie: Netidea.pl