Strony internetowe dla firm
Poprawa wizerunku firm

Projektowanie logotypów

Identyfikacja Wizualna w internecie to podstawowe narzędzie, służące kreowaniu wizerunku marki firmy na polach elektronicznych. Termin ten określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji rynkowej i wyróżnienia jej spośród konkurencyjnych marek.

Identyfikacja wizualna w internecie to nie tylko logo, choć znak ten jest niewątpliwie jej podstawowym elementem. To również projekt newslettera, szablonu aukcji itd.

Bardzo duże znaczenie odgrywa tutaj również kolorystyka, która przede wszystkim powinna być konsekwentna i silnie utożsamiana z daną marką.

LOGO PODSTAWOWY

Pakiet LOGO PODSTAWOWY jest naszym podstawowym pakietem na stworzenie logotypu. Jest to najtańszy wariant spośród naszych propozycji, który daje możliwość stworzenia profesjonalnego logo przy niskim nakładzie finansowym. Jest to pakiet, który doskonale się sprawdza w przypadku firm, które nie dysponują wysokim budżetem przeznaczonym na reklamę.

Pakiet Logo PODSTAWOWY  obejmuje:

2 projekty logo
2 poprawki  wybranego logo
logo w formatach: cdr, jpg, tiff, png
przekazanie praw majątkowych do logotypu
projekt logo dostarczamy emailem

Cena: 399zł netto

LOGO STANDARD

Pakiet LOGO STANDARD jest naszą optymalną ofertą, która odpowiada większości Klientów. Jest to pakiet, który stworzyliśmy z myślą o tych spośród Państwa, którzy chcą  stworzyć logo dla swojej firmy i oczekują od nas kilku pomysłów, które później możemy wspólnie udoskonalić.

Pakiet Logo PODSTAWOWY  obejmuje:

3 projekty logo
4 poprawki wybranego logo
logo w formatach: cdr, jpg, tiff, png
przekazanie praw majątkowych do logotypu
projekt logo dostarczamy emailem.

Cena: 990 zł netto